Wspaniale Przepisy PeruwiaŃskiego Ceviche (Paperback)

Wspaniale Przepisy PeruwiaŃskiego Ceviche By Angelika Majewska Cover Image

Wspaniale Przepisy PeruwiaŃskiego Ceviche (Paperback)

$43.97


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Zanurz się w pikantnym i pikantnym świecie ceviche z WYJĄTKOWYCH PRZEPIS W PERUWIAŃSKIEGO CEVICHE. Ta książka kucharska, zawierająca 100 świeżych i aromatycznych przepis w na ulubione danie Ameryki Lacińskiej, oferuje szeroką gamę odmian, od klasycznych preparat w po nowoczesne zwroty akcji.


Od tradycyjnego peruwiańskiego ceviche, przez meksykańskie ceviche z krewetkami, po ekwadorskie ceviche rybne, każdy przepis jest pelen żywych smak w i świeżych skladnik w. Książka kucharska zawiera r wnież piękne, kolorowe fotografie i instrukcje krok po kroku, dzięki czemu latwo odtworzyc te potrawy w domu.


Opr cz przepis w, WYJĄTKOWYCH PRZEPIS W PERUWIAŃSKIEGO CEVICHE zawierają wskaz wki dotyczące wyboru najświeższych skladnik w, przygotowania i marynowania owoc w morza oraz tworzenia wlasnych, niepowtarzalnych mieszanek ceviche. Niezależnie od tego, czy jesteś milośnikiem ceviche, czy nowicjuszem w tym pysznym daniu, ta książka kucharska zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyc świeże i aromatyczne ceviche

Product Details ISBN: 9781783579976
ISBN-10: 1783579978
Publisher: Angelika Majewska
Publication Date: April 13th, 2023
Pages: 242
Language: Polish