Mikrodalga Mutfağı 2023: Zaman ve Enerji Tasarrufu İçin Bir Yemek Kitabı (Paperback)

Mikrodalga Mutfağı 2023: Zaman ve Enerji Tasarrufu İçin Bir Yemek Kitabı By Sude Özdemir Cover Image

Mikrodalga Mutfağı 2023: Zaman ve Enerji Tasarrufu İçin Bir Yemek Kitabı (Paperback)

$42.97


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Mikrodalga Mutfağı, hızlı ve lezzetli yemek tariflerini kapsayan bir yemek kitabıdır. Kitabın i eriği, zaman ve enerji tasarrufu yapmak isteyenler i in m kemmel bir rehberdir. Mikrodalga fırının avantajları, lezzetli ve kolay yemek tarifleri ile birleştirilmiştir. Kitap, hızlı g nl k yemekler i in basit tarifler sunarken, aynı zamanda davetler i in daha kompleks tarifler de i ermektedir.


Her bir tarif, adım adım yapılış a ıklamaları ile birlikte sunulmaktadır. Ayrıca, her tarifin fotoğrafı da eklenmiştir. B ylece, tariflerin nasıl yapılacağı hakkında daha iyi bir fikir edinmeniz m mk nd r. Mikrodalga Mutfağı, mikrodalga fırını kullanmakta zorlananlar i in de m kemmel bir kaynaktır. Kitap, mikrodalga fırının nasıl kullanılacağından yemek tariflerine kadar her aşamayı detaylı olarak a ıklamaktadır.


Mikrodalga Mutfağı, hızlı ve lezzetli yemek yapmak isteyenler i in m kemmel bir kitap. Her bir tarif, kolay ve lezzetli zelliklere sahiptir. Kitabın tarifleri, yemek yapmaya başlamadan nce deneyebileceğiniz basit tariflerden, daha kompleks tariflere kadar her seviyede yemek yapmayı sevenler i in uygundur. Mikrodalga Mutfağı, zaman ve enerji tasarrufu yapmak isteyenler i in bir fırsattır.

Product Details ISBN: 9781783810239
ISBN-10: 1783810238
Publisher: Sude Ozdemir
Publication Date: February 13th, 2023
Pages: 216
Language: Turkish