Kuchnia Hiszpańska: Autentyczne Przepisy na Smakowite Dania (Paperback)

Kuchnia Hiszpańska: Autentyczne Przepisy na Smakowite Dania By Pedro Garcia Cover Image

Kuchnia Hiszpańska: Autentyczne Przepisy na Smakowite Dania (Paperback)

$41.20


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

"Kuchnia Hiszpańska" to książka, kt ra zabierze Cię w kulinarne podr że po Hiszpanii, odkrywając autentyczne przepisy na smakowite dania. Pedro Garcia, doświadczony szef kuchni, zebral w jednym miejscu ponad 60 przepis w, kt re zachwycą Twoje podniebienie i pozwolą Ci poznac tajniki hiszpańskiej kuchni.


W książce znajdziesz przepisy na dania zar wno mięsne, jak i wegetariańskie, takie jak paella, tapas, gazpacho, czy chorizo. Każde danie zostalo dokladnie opisane, aby nawet początkujący kucharze poradzili sobie z ich przygotowaniem. W książce znajdziesz r wnież informacje na temat hiszpańskich skladnik w, kt re są niezbędne do przygotowania tych dań, oraz jak dobrac odpowiednie przyprawy i dodatki.


"Kuchnia Hiszpańska" to nie tylko książka z przepisami, to r wnież podr ż po kulturze i historii Hiszpanii. Pedro Garcia dzieli się z czytelnikami swoimi osobistymi doświadczeniami i historiami, kt re zainspirują Cię do odkrywania nowych smak w i tradycji kulinarnej Hiszpanii.


Nie musisz jechac do Hiszpanii, aby poczuc smak i aromatyczne zapachy hiszpańskiej kuchni. Wystarczy, że zaopatrzysz się w "Kuchnia Hiszpańska" i podążysz za krokami autora. Książka ta to idealny prezent dla milośnik w kuchni świata oraz dla tych, kt rzy chcą odkryc kulinarne tajemnice Hiszpanii.

Product Details ISBN: 9781783813223
ISBN-10: 1783813229
Publisher: Pedro Garcia
Publication Date: March 17th, 2023
Pages: 220
Language: Polish