Galimybe TortilijŲ Press ReceptŲ Knyga (Paperback)

Galimybe TortilijŲ Press ReceptŲ Knyga By Guste Stasiūnaite Cover Image

Galimybe TortilijŲ Press ReceptŲ Knyga (Paperback)

$51.98


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)
Daugelis is mūsų tortilijas laiko savaime suprantamu dalyku. Juos palyginti pigiai galima nusipirkti ir palyginti gerus.
Naudojame juos taip pat, kaip juos isradę mezoamerikiečiai: kaip duoną. Tiesą sakant, tortilijų pardavimas yra antras po pjaustytos duonos Jungtinese Amerikos Valstijose. Tai kam juos daryti? Kodel verta pirkti specialią įrangą, pvz., elektrinius arba rankinius presus, kočelius, groteles ar kočelius, kad nuo nulio pagamintumete tai, ką taip lengvai galima įsigyti prekybos centruose, savitarnos parduotuvese ir specializuotose bakalejos parduotuvese? Del tos pačios priezasties kepame duoną, sausainius ir vyniotinius. Nes ką tik istraukta is orkaites arba karsta nuo grotelių, iskepta tesla vilioja, dziugina ir suteikia komforto kaip niekas kitas. Svieziai pagaminta kasdiene duona, įskaitant tortilijas, yra ypatinga, nes daugumai is mūsų tai yra ne kas kita, o kasdiene patirtis.
Nors tortilijų gamyba reikalauja praktikos, tortilijų gaminimas yra greitesnis ir lengvesnis nei mielines duonos gaminimas, kai teslą reikia maisyti ir minkyti, leisti vieną ar du kartus pakilti, formuoti ir kepti. Kalbant apie namines tortilijas, grozis slypi skonyje ir aromate. Nepamirskite simetrijos. Padarykite kuo plonesnes tortilijas, tačiau sutikite, kad idealiai apvalios tortilijos lygiais krastais yra masinų gaminiai. Praktika padarys jūsų tortilijas apvalesnes ir vienodesnes, ypač miltines tortilijas. Tikriausiai jie niekada nebus tobuli, isskyrus skonį ir autentiskumą. Kaip ir su sviezia mieline duona ar bet kokia greitai paruosiama duona, sviezių tortilijų aromatas vilioja. Svelniai traskios isoreje ir minkstos viduje, sviezios tortilijos yra ypatingas skanestas. Net paprastos, bet tikrai su tirpstančiu sviestu, sūriu ar silkine keptomis pupelemis, namines tortilijos yra tikra dovana is ypatingo virejo, ismanančio jas gaminti.
Pasipuoskite savo isskirtinumu ir tapkite tortilijos talentu.
Product Details ISBN: 9781805426424
ISBN-10: 1805426427
Publisher: Guste Stasiūnaite
Publication Date: January 6th, 2023
Pages: 312
Language: Lithuanian