Yabani pirinç yemek kitabı, Lezzetler ve Beslenme Üzerine Bir Yolculuk (Paperback)

Yabani pirinç yemek kitabı, Lezzetler ve Beslenme Üzerine Bir Yolculuk By Emine Kurt Cover Image

Yabani pirinç yemek kitabı, Lezzetler ve Beslenme Üzerine Bir Yolculuk (Paperback)

$44.98


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)
Yabani pirincin cezbedici d nyasına hoş geldiniz
Bu yemek kitabında, bu olağan st tahılın zengin tarihini ve eşitli tatlarını kutlayarak bir mutfak macerasına ıkıyoruz. Kuzey Amerika'ya zg yabani pirin , y zyıllardır yerli topluluklar i in temel bir gıda olmuştur. Bug n fındıksı tadı, doyurucu dokusu ve sayısız sağlık faydası, onu d nya apındaki yemek tutkunları arasında pop ler bir se im haline getirdi. Bu yemek kitabında, sizi yabani pirincin ok y nl l ğ n sergileyen ok sayıda lezzetli ve yenilik i tarifi keşfetmeye davet ediyoruz. Nefis ana yemeklerden ağız sulandıran garnit rlere ve hatta baştan ıkarıcı tatlılara kadar her damak zevkine ve duruma uygun bir şeyler bulacaksınız.
Bu yemek kitabının i indeki b l mler, yabani pirincin eşitli malzemeleri nasıl tamamladığını ve benzersiz karakteriyle yemekleri nasıl zenginleştirdiğini keşfederek sizi mevsimler arasında bir yolculuğa ıkaracak. İster tecr beli bir şef olun, ister mutfakta acemi olun, bu tarifler yaratıcılığınıza ilham vermek ve sizi bu olağan st tahılla denemeye teşvik etmek i in hazırlandı. nl ğ n z alın ve yemeklerinizi yabani pirincin kendine zg z yle doldurmaya hazırlanın.
Rahat aile toplantılarından zarif akşam yemeği partilerine kadar bu yemek kitabı, mutfak deneyimlerinizi y kseltmeyi ve yabani pirinci mutfak repertuarınızın vazge ilmez bir par ası yapmayı vaat ediyor.
Product Details ISBN: 9781835314524
ISBN-10: 183531452X
Publisher: Emine Kurt
Publication Date: July 10th, 2023
Pages: 246
Language: Turkish