ÇaĞdaŞ Toplayicilarin Yemek Kİtabi (Paperback)

ÇaĞdaŞ Toplayicilarin Yemek Kİtabi By Ümran Aktaş Cover Image

ÇaĞdaŞ Toplayicilarin Yemek Kİtabi (Paperback)

$42.47


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

malzemeleri toplama ve hazırlama sanatını kutladığımız, doğanın bereketli d nyasına bir mutfak gezisi olan " ağdaş Toplayıcının Yemek Kitabı"na hoş geldiniz . Bu yemek kitabı, toplanmış gıdaların tatlarını, dokularını ve besinsel faydalarını benimsemek ve vahşi doğanın z n ağdaş mutfağınıza getirmek i in rehberinizdir. Geleneksel yiyecek arama bilgeliğini yenilik i ve lezzetli tariflerle birleştirerek mutfak ortamını yeniden tanımlayan bir yolculuğa bize katılın.


Yabani yenilebilir yiyeceklerin n planda olduğu ve her yemeğin a ık havada bulunan eşitli tatların hikayesini anlattığı bir mutfak hayal edin. " ağdaş Toplayıcının Yemek Kitabı" yalnızca bir yemek tarifleri koleksiyonu değildir; ormanlarda, tarlalarda ve ayırlarda saklı hazinelerin keşfi. İster deneyimli bir toplayıcı olun ister yabani yiyecekler d nyasında yeni biri olun, bu tarifler size doğanın bereketini g nl k ğ nlerinize dahil etmeniz i in ilham vermek zere hazırlandı.


D nyevi mantar lezzetlerinden canlı yabani yeşilliklere ve i ek karışımlarından şaşırtıcı meyve karışımlarına kadar her tarif, doğanın sunduğu eşitli ve evcilleştirilmemiş tatların bir kutlamasıdır. İster rustik bir akşam yemeği, ister kaliteli bir meze ya da serinletici bir i ecek hazırlıyor olun, bu yemek kitabı mutfak deneyimlerinizi doğal d nyanın bolluğuyla zenginleştirmek i in başvuracağınız kaynaktır.


malzemelerin g zelliğinin, tazeliğinin ve evcilleştirilmemiş z n n bir kanıtı olduğu yiyecek arama ruhunu kucaklarken bize katılın . O halde sepetlerinizi toplayın, macerayı kucaklayın ve " ağdaş Toplayıcının Yemek Kitabı " ile toplayıcılığın b y's n ağdaş masaya taşıyalım.

Product Details ISBN: 9781836118596
ISBN-10: 1836118597
Publisher: Umran Aktaş
Publication Date: February 21st, 2024
Pages: 220
Language: Turkish