KuchaŘka KoŘenové Zeleniny (Paperback)

KuchaŘka KoŘenové Zeleniny By Kamila Čápová Cover Image

KuchaŘka KoŘenové Zeleniny (Paperback)

$44.47


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)
V tejte v knize "Kuchařka kořenov zeleniny", vasemu komplexn mu průvodci ovl dnut m uměn kořenov zeleniny prostřednictv m 100 chutn ch receptů.
Tato kuchařka je oslavou rozmanit ho a v zivn ho světa kořenov zeleniny a provede v's kulin řskou cestou, kter zkoum jej chutě, textury a vsestrannost. Přidejte se k n m, kdyz se vyd me na kuchařsk dobrodruzstv , kter pov's skromn kořeny na kulin řskou dokonalost. Představte si stůl ozdoben zivou pečenou zeleninou, vydatn m dusen m masem a kreativn mi pokrmy - to vse inspirovan zemitou dobrotou kořenov zeleniny. "Kuchařka kořenov zeleniny" nen jen sb rka receptů; je to průzkum nutričn ch v hod, sez nn rozmanitosti a kulin řsk ch moznost , kter kořenov zelenina nab z .
Ať uz jste ostř len dom c kuchaři nebo pr vě zač n te svou kulin řskou cestu, tyto recepty jsou vytvořeny tak, aby v's inspirovaly k tomu, abyste co nejl pe vyuzili podzemn poklady př rody. Od klasick pečen kořenov zeleniny az po inovativn pokrmy obsahuj c pastin k, řepu, mrkev a dals , kazd recept je oslavou zemit ch chut a nutričn ho bohatstv , kter kořenov zelenina přin's na v's stůl. Ať uz pl nujete rodinnou večeři nebo chcete zpestřit sv rostlinn j dla, tato kuchařka je vas m obl ben m zdrojem pro zvl dnut uměn kuchyně z kořenov zeleniny. Připojte se k n m a prozkoumejte kulin řsk potenci l kořenov zeleniny, kde kazd v tvor je důkazem rozmanitosti a přizpůsobivosti těchto podzemn ch skvostů.
Takze si nasaďte z stěru, přijměte př rodn dobrotu a vydejme se na chutnou cestu "Kuchařka kořenov zeleniny".
Product Details ISBN: 9781836230472
ISBN-10: 1836230478
Publisher: Kamila Čapova
Publication Date: March 8th, 2024
Pages: 234
Language: Czech