Naminis Saldainiai (Paperback)

Naminis Saldainiai By Erdvile Jurevičius Cover Image

Naminis Saldainiai (Paperback)

$46.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Saldainiai visada buvo gyvenimo dalis. Saldūs skanestai mūsų nuotaiką kelia nuo seniausių laikų, kai graikai ir egiptiečiai medų vertino kaip vaistą ir vadino dievų ambrozija. Vietiniai amerikiečiai sukūre klevų sirupą ir saldainius, o daugelis jų tradicijų sukasi apie klevų cukraus sezoną.


Saldainiai atgaivina sventes. Tiesą sakant, sunku įsivaizduoti bet kokią sventę be saldainių. Helovinas nebūtų tas pats be apgaules ar gydymo. Niekas neieskotų plastikinių kiausinių be pazado, kad viduje bus zele pupelių ir sokoladinių robinų kiausinių. Ir vaikai visą gruodį miegotų, jei ne Advento kalendoriai, pipirmetes zieve ir kojinių įdaru. Visi ritualai, akimirkos ir bendri potyriai yra tiesiog geresni su saldainiais. Daugelyje namų saldainių gaminimas yra toks pat svenčių sinonimas, kaip ką tik nukritusių lapų kvapas, zidinio ugnis, karstas sidras ir viszalių medzių kvapas namuose. Namuose sklindantis seimos receptų aromatas tarsi jusline laiko masina grįzta į vaikystę. Jaunesnems kartoms tie saldūs kvapai reiskia, kad tai ypatingas laikas. Atejo laikas gaminti saldainius


  • Daugelis zmonių mano, kad gaminti saldainius namuose, savo virtuveje yra sudetinga, sudetinga ir brangu. Tai ne. Norint pradeti, reikia tik pagrindinių ingredientų, kelių įprastos įrangos dalių ir siek tiek silumos. Viskas. Įdeję tik siek tiek pastangų, galesite pakelti savo atostogas į visiskai naują lygį. Gimtadieniai, jubiliejai ir padekos dovanos bus dar labiau įsimintinos, kai pridesite asmeninio su meile pagamintų naminių saldainių. Be to, sukūrus ką nors skanaus savo rankomis teikia didziulis dziaugsmas. Jūsų kūryba tampa jūsų israiska.


  • Jūsų saldainiai gali būti minksti arba kieti, kramtomi arba lipnūs, lygūs arba kreidiniai, purūs arba tankūs arba tiesiog istirpti tą akimirką, kai atsitrenkia į liezuvį. Jis gali būti saldus, pikantiskas arba abu ir apima viską nuo riesutų ir seklų iki vaisių, alkoholinių gerimų, kremų ir prieskonių. Galite gaminti minkstus saldainius, pvz., karamelę ir vaisių pastetą, kietus saldainius, pavyzdziui, irisą ir ledinukus, arba kramtomuosius saldainius, pvz., taffy ir gumos lasus. Įsivaizduokite įdomius derinius, kurie tik laukia, kol būsite atrasti


  • Saldainių gaminimas yra puikus būdas kokybiskai praleisti laiką kūrybiskai (ir lipniai) su seima ir draugais. Tai labai smagu, skanu, o svarbiausia - gyvenimas tampa daug saldesnis.
Product Details ISBN: 9781837623525
ISBN-10: 183762352X
Publisher: Erdvile Jurevičius
Publication Date: September 15th, 2022
Pages: 254
Language: Lithuanian