Akdenİz Tarİflerİ 2022: İtalya, İspanya, Yunanİstan Ve Fransa'dan Lezzetlİ Ve SaĞlikli Tarİfler (Paperback)

Akdenİz Tarİflerİ 2022: İtalya, İspanya, Yunanİstan Ve Fransa'dan Lezzetlİ Ve SaĞlikli Tarİfler By Sila Kara Cover Image

Akdenİz Tarİflerİ 2022: İtalya, İspanya, Yunanİstan Ve Fransa'dan Lezzetlİ Ve SaĞlikli Tarİfler (Paperback)

$38.69


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Birbirinden lezzetli Akdeniz Tariflerini ğrenmeye hevesli misiniz?

Evet ise, okumaya devam edin...


Akdeniz diyeti hi bitmeyen sağlıklı, taze ve lezzetli yiyeceklerle doludur. Belirli i erik t rlerine daha fazla vurgu yapılsa da, hi biri hari tutulmamıştır. Akdeniz diyeti uygulayan insanlar, sevdikleri yemeklerin tadını ıkarırken, aynı zamanda en taze, en sağlıklı yiyeceklerin ne kadar iyi olabileceğini takdir edebilirler.


Satın almak i in herhangi bir takviye veya zel olarak paketlenmiş gıdalar yoktur ve saklamanız gereken birka hayati bileşen vardır. Ayrıca en sağlıklı ve en taze sebzeler, deniz r nleri ve meyveler i in kaynak bulabileceğiniz yerleri keşfetmek isteyeceksiniz.


Akdeniz diyetine ge iş, esas olarak, kendinizi yeni bir yeme şekline hazırlamakla, yemeğe karşı tutumunuzu, iyi yemeklerin ve iyi arkadaşlıkların neşeli bir beklentisi ve takdirine uyarlamakla ilgilidir. Bu, her şey gibi bir zihniyet gibidir, bu nedenle, Akdeniz tarzındaki yaşam tarzına hızla uyum sağlayabilmek i in evrenizi birleştirmek isteyeceksiniz.


Akdeniz diyeti yaşam tarzına dahil olmak, yemeklerinizi iyice tadabilmeniz veya tekliflerinin tazeliğini ve fiyatlarını kontrol etmek i in birka yerel pazarı ziyaret edebilmeniz i in kaliteli yemekleri ıkarmak kadar kolay olabilir.

Kopyanızı şimdi alın

Product Details ISBN: 9781837892624
ISBN-10: 1837892628
Publisher: Sila Kara
Publication Date: July 18th, 2022
Pages: 218
Language: Turkish