Навчальний словник фінс& (Paperback)

Навчальний словник фінс& By Pinhok Languages Cover Image

Навчальний словник фінс& (Paperback)

$14.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)
Цей навчальний словник містить понад 3000 фінських слів та фраз, згрупованих за темами, щоб полегшити вам вибір пріоритетних напрямків навчання. Крім того, друга половина книги містить два вказівні розділи, які можна використовувати як базові словники для пошуку слів будь-якою з двох мов. Усі 3 частини разом - чудовий ресурс для тих, хто вивчає фінську мову, незалежно від рівня підготовки.

Як користуватися цим навчальним словником фінської?
Не знаєте, з чого почати? Рекомендуємо спочатку ознайомитися з першим розділом книги, де ви знайдете корисні дієслова, прикметники та часто використовувані фрази. Це дасть вам чудову базу для подальшого вивчення мови і достатньо фінської лексики для базового спілкування. Словники, що містяться у другій частині, можна використовувати для пошуку слів, які ви чуєте на вулиці, фінських слів, переклад яких ви хочете знати, або просто для вивчення нових слів за алфавітом.

І наостанок
Людство користується словниками протягом століть і, як і багато речей, які давно увійшли в ужиток, вони здаються немодними і трохи нудними. Проте, вони зазвичай дуже ефективні. Разом з елементами базового фінського словника цей навчальний словник фінської мови - чудовий ресурс, який допомагатиме вам протягом усього процесу навчання. Він особливо стане у пригоді, коли під рукою немає інтернету для пошуку слів та фраз.
Product Details ISBN: 9798386880729
Publisher: Independently Published
Publication Date: March 13th, 2023
Pages: 258
Language: Ukrainian